Historie

Plynové vyvíječe páry Thermindus - pára pro všechny účely.

Vyvíječe páry ThermindusZde bude historie společnosti

 
Jak ostře zadat název firmy, Thermindus vyrábí výrobky pro průmysl, který pracuje v teple, a to povolání vznikla v poválečném období.
 
Založeno pracovat v kotli, společnost postupně změnil typ produktu při zachování jak název a personál v téměř čtyřiceti letech vášnivé práce stala odborníkem v oboru, zejména v úpravě vody a páry.
 
S tímto lidského kapitálu, říká pan Roberto Pippucci, výkonný ředitel Thermindus vyvíjí jak z hlediska kvality a dynamiky produktu a sortimentu. Pokud na počátku byly vyrobeny kotle včetně v rozsahu 50 až 259 kg, nyní řada zahrnuje sílu 30 až 3000 kg Jedná se tedy o velmi široký pás, který umožňuje, aby přípravky určené pro široké spektrum zatížení umístěným ve světě .
 

Výroba a aplikace

 
Sídlo společnosti se nachází ve městě Florencie, as hrdě poukazuje na majitele, se továrna se nachází v Castelfranco di Sopra, v provincii Arezzo, provinční Botriolo, jen pár kilometrů od Valdarno sull'Autosole. 
produkty ze strany společnosti mají patenty na účet Pippucci, která, díky přímé vazbě na výrobce strojních zařízení pro jejich provoz využívající páry a pomocí vyškoleného personálu, byl schopen na střed důležité cíle, zejména v petrochemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu. 
několik odvětví, Thermindus vyrábí specifické výrobky, při zachování klienta obraz, který je uložen na značku. Thermindus je ve skutečnosti společnost zabývající se výrobou a uvádění na trh výrobků, které nejsou, za to je lemován při výrobě všech těch průmyslových areálů skutečnosti, které používají páru. 
Jedním z příkladů je výstavba parního generátoru od 100 kg realizovaných pro textilní průmysl ve spolupráci se společností, která staví odpařovat pro přízí. 
, Tento produkt, včetně hořáku bylo opravdu udělal za konkurenceschopné ceny. 
Thermindus Každá jednotka je certifikována státní ISPESL k zajištění bezpečnosti a spolehlivosti pro uživatele . Navíc jeden z hlavních cílů společnosti je poskytovat přístroj, který lze ovládat kdokoli, jsou tedy bez obsluhy patentovanou.
 
Jednou z oblastí, v nichž svítidla Thermindus nalezených větší rozšíření je potravinářský sektor, pro který zahraniční trh se rozšířila zejména ve východní Evropě, je příkladem nedávné dodávek parních generátorů Thermindus na rostlinné potravy UDT osvědčení v Polsku.